Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Gmina Bodzentyn na trasie Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym

Powiat Starachowicki już 1 lipca będzie gościł zawodników startujących w Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym. Organizatorzy w poszukiwaniu pięknych krajobrazów i doskonałych warunków do przeprowadzenia rywalizacji wybrali część naszej gminy aby uatrakcyjnić swoje zawody. Kolarze w naszej gminie przejada przez miejscowości Parcele oraz Śniadka II 1 dnia lipca w godzinach 14:00 - 17:00. Zachęcamy do kibicowania i odwiedzenia trasy przejazdu. Zobacz pełną trasę zawodów: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=hujdzqsottzvfssl

Imprezie będzie towarzyszyć II Starachowicka Strzała – zawody amatorów na rowerach szosowych oraz górskich. Kolarskie miasteczko z biurem zawodów, startem i metą wyścigów znajdą się przy Hotelu Europa w Starachowicach. Imprezę organizuje firma Poland Bike z Wołomina na zlecenie i pod patronatem powiatu Starachowickiego, miasta Starachowice i hotelu Europa.