Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkól w UM w Kielcach

W dniu 18 listopada br. w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa świętokrzyskiego. W kategorii gimnazjów szkoła z Bodzentyna zajęła 3 miejsce w województwie, wyprzedziły ją tylko Strawczyn i Końskie. Puchar oraz nagrodę z rąk Prezesa WSZS p. Alicji Stradomskiej oraz p. Jacka Kowalczyka Dyrektora Departamentu odpowiedzialnego w Urzędzie Marszałkowskim za sport odebrała Wicedyrektor p. Anna Kucała oraz nauczyciel wf p. Mirosław Rubinkiewicz. 

Takie wyniki to nie przypadek, to ogromny nakład pracy nauczycieli wf oraz dobry klimat w szkole i całej gminie dla rozwoju sportu, ale pamiętajmy bez młodzieży nie byłoby tych sukcesów. 
Dlatego szczególne podziękowania należą się tym młodym ludziom, którzy poprzez swój wysiłek na sportowych arenach promują Gminę Bodzentyn w naszym regionie i poza jego granicami. To siatkarkom, piłkarzom, bilardzistom i wielu, wielu innym w imieniu mieszkańców oraz władz naszej gminy składam serdeczne gratulacje i podziękowania. 

Autor: Leszek Wnętrzak

Spotlight Image

{fcomment}