Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Baba Jaga Tour 4

Przed nami Baba Jaga Tour 4

Już za niecałe dwa tygodnie będziemy świadkami IV Świętokrzyskiego Rajdu Motocykli, który zawita do gminy Bodzentyn. Motocyklowa wyprawa jak określają ją organizatorzy po krainie wiedźm i scyzoryków to magiczne i pełne energii miejsce, z którego można czerpać garściami.  Jego centralną część stanowią Góry Świętokrzyskie, wśród których nie można się nudzić. Poniżej więcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu. 

Baba Jaga Tour oferuję Wam 2 trasy, na których nie zabraknie atrakcji, ciekawych miejsc i wyzwań. Jesteście na nie gotowi?

TRASA ROAD:

Jest to trasa dedykowana dla wszystkich rodzajów motocykli, ciągnąca się po drogach asfaltowych. Czekają tu na motocyklistów Świętokrzyskie winkle, niesamowite krajobrazy, zabytki i wiele innych. Na trasie natraficie na punkty kontrolne, na których nie zabraknie niespodzianek.

TRASA ADVENTURE:

Jest to trasa przeznaczona dla dużych turystycznych enduro i ich miłośników. Na Swojej drodze napotkacie tu drogi asfaltowe, szutrowe, błoto, piach i wiele innych. Nie zabraknie tu też wyzwań. Trasa ta, będzie się miejscami pokrywać z trasą ROAD lub ją przecinać. Tu również czekają na uczestników punkty kontrolne i ciekawe atrakcje.

Więcej informacji na stronie: https://babajagatour.jimdo.com/

 

Święta Katarzyna