Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Bieg Mikołajkowy nad zalewem w Wilkowie

Bieg Mikołajkowy nad zalewem w Wilkowie

I Mikołajkowy Bieg Charytatywny nad zalewem w Wilkowie odbędzie się 7 grudnia 2019 roku o godzinie 13:00. Organizatorzy tworząc to wydarzenie myślą oczywiście o dobrej zabawie i popularyzowaniu zdrowego trybu życia ale przede wszystkim o pomocy najbardziej potrzebującym. Dlatego podczas tej imprezy będziemy zbierać środki higieniczne oraz maskotki, które zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom. Dla pierwszych 150 osób organizatorzy zapewnią czapeczki Mikołajów oraz drobną niespodziankę. Bez względu na to czy będziesz uczestnikiem czy widzem prosimy abyś przyniósł ze sobą środki higieniczne czy maskotkę, która zostanie następnie przekazane dzieciom w potrzebie. Tego dnia bądźmy wszyscy razem i pomóżmy wspólnymi siłami potrzebującym spędzić zbliżające się święta najlepiej jak się da.

 

Bieg odbędzie na dwóch dystansach 5 mil dla dorosłych i 1,25 mili dla dzieci. Dla osób, których kondycja nie pozwala na forsowny bieg przygotowano trasę do marszu o długości 2,5 mili. Chęć swojego uczestnictwa można zgłaszać w wydarzeniu na Facebook-u: Link do wydarzenia na Facebook-u. Link do grupy wydarzenia na Facebook-u. Prosimy o przynoszenie jedynie nowych maskotek oraz środki higieniczne. 

Jak podkreśla pomysłodawca biegu Wojciech Kózka Radny Powiatowy: - W naszej gminie jest wielu dobrych ludzi, którzy chcą pomagać. Już mamy zgłoszenia od stowarzyszeń, które włączyły się do pomocy w organizacji tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich na bieg z okazji Mikołajek. Z racji tego święta zabawmy się w pomaganie innym, robiąc to aktywnie w bardzo pozytywnej atmosferze. Podczas biegu będziemy zbierać środki higieniczne oraz maskotki, które zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom, które uległy nagłym wypadkom.

 Bieg Mikołajkowy nad zalewem w Wilkowie

Zalew w Wilkowie, Bieg Mikołajkowy