Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Guliwer Bodzentyn

Guliwer ze srebrnym medalem w Mistrzostwach Polski Młodziczek

Ogromny sukces odnotowała zawodniczka ULKS „Guliwer" Wiktoria Płaczkowska, która w ubiegły weekend 15-17 listopada w Dzierżoniowie startując w kategorii wiekowej 58 kg wywalczyła srebrny medal  Mistrzostw Polski Młodziczek w zapasach kobiet. To największy sukces tej zawodniczki, przed którą wielka sportowa kariera. Dobre wyniki na tej imprezie osiągnęły również jej klubowe koleżanki, które mimo dużej konkurencji, również uzyskały na swoim koncie kilka wygranych walk. W rezultacie Julia Kowalik (kat. wag. 62 kg) zdobyła 11 miejsce, a Julia Hajdenrajch i Gabriela Kowalska (obydwie walczące w kat. wag. 50 kg) zajęły odpowiednio miejsca 23 i 25.  Gratulujemy wyników i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn