Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Szkolenie z Psychologii Hejtu w Social Mediach w PZS Bodzentyn

Szkolenie z Psychologii Hejtu w Social Mediach w PZS Bodzentyn

Szkolenie dotyczące „Psychologii  Hejtu w mediach społecznościowych” odbędzie się w poniedziałek 25 listopada w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie, ul. Suchedniowska 6 w godzinach 11:00 - 13:00. Spotkanie poprowadzi specjalista i mistrz w dziedzinie komunikacji medialnej Krzysztof Ślusarz z Krakowa. Szkolenie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 12 lat oraz dorosłych, którzy we współczesnym świecie posługują się mediami społecznościowymi i chcą poznać techniki komunikacji oraz zagrożenie jakie niesie ze sobą hejtowanie, krytykowanie, obrażanie, niewłaściwe wyrażanie opinii o innych w mediach społecznościowych – internetowa mowa pogardy.  Organizatorami wydarzenia jest Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT oddział w Bodzentynie we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół w Bodzentynie. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej w linku lub skontaktować się bezpośrednio z organizatorem Panią Magdaleną Tusień-Kuzką tel. (41) 3115033. Liczymy, że uczestnictwo w szkoleniu przybliży wszystkim zagrożenia jakie niesie ze sobą współczesny HEJT medialny. Organizator przygotował drobny poczęstunek. Ponadto każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczniy z Dyrektorem Szkoły Panią Magdaleną Tusień-Kuzką tel. (41) 3115 033.

Ilość miejsc w szkoleniu jest ograniczona.
Link do rejestracji – https://forms.gle/aoNysLzP9gMG4HpR9

Projekt współfinansowany ze Środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie, Social Media, Media Społecznościowe