Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Budżet Obywatelski Bodzentyna 2020

Budżet Obywatelski 2020 - Strażacy proszą o wasze głosy

Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Bodzentyn. W tegorocznej edycji udział w głosowaniu wezmą dwa projekty, które przyczynią się do poprawy jakości życia w Bodzentynie oraz bezpieczeństwa. Jednym z wniosków jest pomysł druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bodzentynie, którzy chcą zrealizować projekt: Zwiększenie Bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy Bodzentyn – zakup sprzętu dla OSP Bodzentyn. Projekt ten stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo mieszkańców nie tylko miasta ale i całej gminy Bodzentyn oraz wszystkich osób przebywających na terenie naszej gminy. Poniżej prezentujemy apel strażaków. Wybór projektu odbędzie się 26 stycznia 2020. Głosować mogą tylko mieszkańcy miasta Bodzentyn. 

Apel strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bodzentynie

"Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego! Pragniemy poinformować, że postanowiliśmy wystartować, by poprawić naszą gotowość bojową.
Z roku na rok działania ratowniczo - gaśnicze jakie prowadzimy stają się groźniejsze. Zwiększyła się ilość pożarów, wypadków komunikacyjnych, gwałtownych zjawisk pogodowych czy innych miejscowych zagrożeń. W 2019 r. do akcji wyjeżdżaliśmy 207 razy. W związku z tak dużą ilością wyjazdów sprzęt, na którym pracujemy ulega zużyciu. Bierzemy udział w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, ponieważ chcemy się rozwijać i nadal nieść pomoc mieszkańcom naszej gminy. Głosując na nasz projekt mieszkańcy Bodzentyna zapewnią bezpieczeństwo sobie oraz mieszkańcom całej gminy Bodzentyn. Realizacja tego projektu polepszy gotowość bojową naszej jednostki. Obywatele naszego miasta mogą być pewni, że w razie zagrożenia ich życia lub mienia, to my- ratownicy z OSP Bodzentyn jako pierwsi przyjdziemy Wam z pomocą i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby szybko i skutecznie uporać się z zagrożeniem.
Staramy się dbać o mieszkańców naszej gminy, więc liczymy, że tym razem to Wy zadbacie o nas i zagłosujecie na nasz projekt.
Głosowanie odbędzie się 26 stycznia 2020 r. Prosimy o wasze głosy oraz udostępnianie postu !
Z góry dziękujemy za Wasze głosy!"

 Budżet Obywatelski Bodzentyna 2020 Ochotnicza Straż Pożarna

Budżet Obywatelski, Ochotnicza Straż Pożarna w Bodzentynie