Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
#BrawaDlaWas! Bodzentyn podziękował służbie zdrowia

#BrawaDlaWas! Bodzentyn podziękował służbie zdrowia - zdjęcia i wideo

Urzędnicy z Bodzentyna w imieniu swoim oraz mieszkańców gminy licznie dołączyli do akcji #BrawaDlaWas i wspólnie podziękowali pracownikom służby zdrowia za ich heroiczną walkę z koronawirusem. Dzień akcji był nieprzypadkowy, ponieważ we wtorek 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Tego dnia o 13:00 na balkonach i w oknach stanęli ludzie, którzy chcieli symbolicznymi brawami podziękować i nagrodzić lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarki, salowe, farmaceutów oraz wszystkie osoby walczące z epidemią COVID-19 za ich walkę i ogromne poświęcenie. Tym drobnym gestem pokazaliśmy im, że mają nasze wsparcie i wdzięczność w tych szczególnie trudnych czasach. Zobaczcie nasze wideo i zdjęcia jak pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Bodzentyn pod kierownictwem burmistrza Dariusza Skiby dziękowali służbie zdrowia. 

"7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto przybiera szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią koronawirusa. Chcemy im za to podziękować. Stąd gorący apel największych polskich mediów drukowanych i internetowych, aby we wtorek 7 kwietnia o godzinie 13:00 stanąć w oknach, na balkonach i gromkimi brawami przez minutę podziękować im za bohaterską walkę. #BrawaDlaWas. Podziękujmy brawami lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, farmaceutom i tym wszystkim, którzy każdego dnia w swojej pracy ryzykują własnym zdrowiem ratując nasze."

-Burmistrz MiG Bodzentyn Dariusz Skiba

 

#BrawaDlaWas Bodzentyn #BrawaDlaWas Bodzentyn #BrawaDlaWas Bodzentyn #BrawaDlaWas Bodzentyn #BrawaDlaWas Bodzentyn #BrawaDlaWas Bodzentyn

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Miasto i Gmina Bodzentyn, Koronawirus