Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
  • Start
  • Aktualności
  • Planowana wywiana wodomierzy w Świętej Katarzynie i Woli Szczygiełkowej
Planowana wywiana wodomierzy w Świętej Katarzynie

Planowana wywiana wodomierzy w Świętej Katarzynie i Woli Szczygiełkowej

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Bodzentynie informuję, że w dniach od 29 czerwca do 3 lipca monterzy przeprowadzą wymianę wodomierzy w miejscowości Święta Katarzyna, a od 1 do 8 lipca 2020 r. w Woli Szczygiełkowej. PUK prosi o odpowiednie przygotowanie dostępu do wodomierzy i w miarę możliwości obecność w domach w celu umożliwienia wymiany wodomierza. Jeśli nie będzie Państwa w domach prosimy umówić się telefonicznie z wykonawcą i uzgodnić dogodny termin wymiany. W razie wątpliwości prosimy o kontakt tel. z Biurem Obsługi Klienta PUK Bodzentyn – 41 3115 401.

 Wymiana wodomierzy jest realizowana w ramach projektu „Cyfryzacja odczytu stanu liczników w Gminie Bodzentyn poprzez zakup i montaż wodomierzy wyposażonych w moduły radiowe". O projekcie więcej możecie dowiedzieć się w naszym artykule: Wymiana wodomierzy w gminie Bodzentyn - harmonogram

W przypadku nieobecności Odbiorcy przy pierwszej próbie montażu, kolejna próba zostanie podjęta w godzinach wieczornych lub po kontakcie telefonicznym  z monterami. Numery kontaktowe monterów pozostawione będą na posesji w widocznym miejscu lub w skrzynce pocztowej.

Święta Katarzyna, Wola Szczgiełkowa, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Bodzentynie, Wodomierze

© e-Bodzentyn.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie e-Łysogóry.