Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Wymiana wodomierzy na terenie Bodzentyna od 7 do 24 lipca - terminarz

Wymiana wodomierzy na terenie Bodzentyna od 7 do 31 lipca - terminarz (aktualizacja)

Od 7 do 31 lipca na terenie miasta Bodzentyn monterzy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Bodzentynie przeprowadzą czynności polegających na wymianie wodomierzy z tradycyjnych na radiowe. Podczas wizyty montera w domu lub mieszkaniu prosimy o przygotowanie dostępu do wodomierzy oraz w miarę możliwości obecność w miejscu zamieszkania. W przypadku nieobecności w domu lub mieszkaniu prosimy o umówienie się telefonicznie z wykonawcą i uzgodnienie terminu wymiany. W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta PUK Bodzentyn – tel. 41 3115 401 .

W przypadku nieobecności Odbiorcy przy pierwszej próbie montażu, kolejna próba zostanie podjęta w godzinach wieczornych lub po kontakcie telefonicznym  z monterami. Numery kontaktowe monterów pozostawione będą na posesji w widocznym miejscu lub w skrzynce pocztowej.

Terminarz wymiany wodomierzy na terenie miasta Bodzentyn:

Od 7 do 10 lipca 2020 r. - Bodzentyn ul. Opatowska,

Od 13 do 15 lipca 2020 r. - Bodzentyn ul. Suchedniowska oraz ul. Zadworska,

Od 16 do 17 lipca 2020 r. - Bodzentyn ul. Żeromskiego,

Od 20 do 24 lipca 2020 r. - Bodzentyn  ul. Kielecka, ul. Podgórska, ul. Miejska,

Od 27 do 31 lipca 2020 r. - Bodzentyn ul. Szermentowskiego, ul. Południowa, ul. Świętokrzyska, ul. Ogrodowa, ul. Piłsudskiego.

 

 Wymiana wodomierzy jest realizowana w ramach projektu „Cyfryzacja odczytu stanu liczników w Gminie Bodzentyn poprzez zakup i montaż wodomierzy wyposażonych w moduły radiowe". O projekcie więcej możecie dowiedzieć się w naszym artykule: Wymiana wodomierzy w gminie Bodzentyn - harmonogram

Bodzentyn, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Bodzentynie, Wodomierze