Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Dzień Pluszowego Misia w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie

25 listopada Dzień Pluszowego Misia w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie

25 listopada na całym świecie obchodzimy nietypowe święto jakim jest Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to jednak przyarkadowa data. To właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Miś jest niewątpliwie ulubioną Przytulanką i maskotką każdego dziecka, która potrafi pocieszyć w trudnych dla dzieci chwilach. O tym wyjątkowym dniu nie zapomniały również dzieci z Samorządowego Przedszkola w Bodzentynie. 

 

Przedszkolaki w tym szczególnym dniu zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Każda grupa miała stroje w innych kolorach. I tak w „Misiach” dominował kolor szary, a w „Pszczółkach” kolor żółty. „Skrzaty” i „Żabki” bawiły się w kolorze zielonym. W „Krasnalach” oraz „Motylkach” w tym dniu było niebiesko, a w „Biedronkach” czerwono.

Jak przystało na święto w każdej grupie były tańce, zabawy, konkursy, zagadki - oczywiście z misiem w roli głównej. Nauczycielki czytały bajki i opowiadania o misiach, a potem każdy przedszkolak wykonał tematyczną pracę plastyczną. 

Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn Przedszkole Bodzentyn

Powiat Kielecki, Przedszkolaki z Bodzentyna, Samorządowe Przedszkole w Bodzentynie