Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zapis z sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie z dnia 27.01.2021 r.

Zapis z sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie z dnia 27.01.2021 r.

Dziś w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn odbyła się sesja Rady Miejskiej, w której wzięło udział 13 Radnych, a 2 było nieobecnych. Radni podczas sesji podjęli wiele ważnych uchwał dla naszej gminy takich jak zmiany w  wieloletniej prognozie finansowej na lata 2021-2047, zmian w budżecie gminy na 2021 rok oraz wiele innych, mających bezpośredni wpływ na przyszłość gminy Bodzentyn. Uchwały zostały przyjęte większością głosów oraz w kilku przypadkach jednogłośnie. Na sesji głos zabrał kierownik SPZOZ Bodzentyn - Jarosław Dziedziński, który przedstawił sytuację związaną ze szczepieniami przeciw COVID-19 na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn. W trakcie oraz na koniec sesji ponownie nie brakowało gorących dyskusji pomiędzy Radnymi, a Burmistrzem na temat planowanych inwestycji, kanalizacji na terenie MiG Bodzentyn, cen wody i ścieków oraz kontroli jakie są prowadzone m.in. w instytucjach podległych gminie. Zachęcamy do zapoznania się z zapisem sesji. 

 

Ważne fragmenty sesji: 

Od 1:52:00 do 2:08:22 - Wypowiedz Kierownika SPZOZ Bodzentyn Jarosława Dziedzińskiego dotycząca prowadzonych szczepień przeciw COVID-19.

Od 2:09:30 do 2:11:03 - Wypowiedz Burmistrza Dariusza Skiby dotycząca informacji ze Starostwa Powiatowego w Kielcach o uruchomieniu Filii Wydziału Komunikacji w Bodzentynie przez 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie. 

Od 2:49:00 do  3:01:00 - Wypowiedz Burmistrza odnośnie cen stawek za wodę i ścieki na terenie MiG Bodzentyn

 

 

Sesja Rady Miejskiej, Rada Miejska w Bodzentynie, Wideo