Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zimowy konkurs fotograficzny Starostwa Powiatowego w Kielcach

Zimowy konkurs fotograficzny Starostwa Powiatowego w Kielcach

Starostwo Powiatowe w Kielcach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Zima w powiecie kieleckim”. Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu kieleckiego w wieku od 8 lat wzwyż. Prace należy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1 marca 2021 r. Laureaci zostaną wyłonieni najpóźniej 8 marca 2021 r. Jedna osoba może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia. Głównym założeniem konkursu jest zaprezentowanie walorów turystycznych, przyrodniczych oraz architektonicznych naszego powiatu. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

 

- Celem konkursu „Zima w powiecie kieleckim” jest przedstawienie i promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych, zabytków powiatu kieleckiego w zimowej aurze. Organizacja konkursu przyczyni się także do propagowanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, turystycznych i historycznych wśród mieszkańców powiatu – mówi Mirosław Gębski, starosta kielecki.

Nadesłane na konkurs zdjęcia – maksymalnie 3 sztuki w wersji elektronicznej, w formacie JPG do 10 MB, muszą być pracami własnymi, indywidualnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi na innych konkursach. Fotografia powinna w sposób przejrzysty przedstawiać temat konkursu.

Zgłoszenie do udziału w naszym konkursie powinno zawierać wypełnioną i podpisaną przez uczestnika kartę zgłoszenia (załącznik 1), a w przypadku osób nieletnich pisemną zgodę rodzica / prawnego opiekuna (załącznik 2).

REGULAMIN_konkurs_fotograficzny_Zima w powiecie kieleckim.pdf

Załącznik_1_Karta zgłoszenia uczestnika w konkursie fotograficznym_Zima w powiecie kieleckim.pdf

Załącznik_2_Zgoda rodzica (opiekuna) na udział osoby niepełnoletniej w konkursie fotograficznym_Zima w powiecie kieleckim.pdf

Powiat Kielecki, Miasto i Gmina Bodzentyn, Starostwo Powiatowe w Kielcach