Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Wiktoria Płaczkowska pierwszą medalistką Guliwera w 2021 r.

Wiktoria Płaczkowska pierwszą medalistką Guliwera w 2021 r.

Pierwszą zawodniczką ULKS Guliwer, która zdobyła medal w zawodach w 2021 roku została Wiktoria Płaczkowska. Kolejny krążek w dorobku Wiktoria wywalczyła w ubiegły weekend 5-6.02.2021 r. w Karlino podczas zawodów o Puchar Polski w Zapasach Juniorek Młodszych. Nasza utalentowana zapaśniczka po trudnych i wyczerpujących walkach zdobyła brązowy medal Pucharu Polski. Wiktoria przegrała tylko jedną walkę.

Świetną postawę zaprezentowały również inne zawodniczki ULKS Guliwer. Na pochwałę zasługuje także Paulina Ķępowicz i Klaudia Hajdenrajch, którym niestety nie udało się przebić do strefy medalowej ale walczyły z najwyższym poświeceniem i pokazały charakter. 
Wiktoria Płaczkowska oraz Gabriela Kowalska zostały powołane na zgrupowanie kadry i po zawodach w Karlino zostały tam na dłużej, aby szlifować formę na Zgrupowaniu Kadry Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w klubie i kadrze narodowej.
Trenerzy Karol Kucharczyk i Zbigniew Płaczkowski

Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn

Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn Guliwer Bodzentyn

ULKS Guliwer, Zapasy