Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn

Nowy Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn

Po wielu miesiącach przygotowań i pracy światło dzienne ujrzał nowy Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn. Na 50 kolorowych stronach znajdziecie dziesiątki zdjęć, mapy, ciekawostki i opisy wszystkich najważniejszych miejsc i tras z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn. Nowy przewodnik ukazuje w naszej gminie wszystko to co najlepsze. Krok po kroku możemy zapoznać się z historią i zabytkami, turystyką i przyrodą oraz rekreacją. Każdy rozdział to bogate źródło wiedzy zarówno dla turysty jak i mieszkańca gminy. Sam przewodnik wydany jest w lekkiej kompaktowej formie, idealnie mieści się do plecaka czy kieszeni. 

Biorąc udział w tworzeniu tego przewodnika, od siebie dodaliśmy przede wszystkim zdjęcia ale również pomysły i teksty, które wypełniają po brzegi nowy materiał promocyjny. Mamy nadzieję, że mieszkańcy odnajdą w przewodniku ciekawe informacje, o których jeszcze nie wiedzieli, a turyści nabiorą chęci do przyjazdu lub ponownego odwiedzenia naszych stron.

Osoby prowadzące działalność turystyczną lub kulturalną na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn mogą uzyskać darmowe egzemplarze Przewodnika Turystycznego Miasta i Gminy Bodzentyn w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn. Zachęcamy również do udostępniania folderu na stronach agroturystyk, hoteli, restauracji itp. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją i podzielenia się nią ze znajomymi.

Ze względu na dużą wagę pliku PDF, zdjęcia i mapy zostały skompresowane co pogorszyło ich jakość. Zapewniamy, że w formie drukowanej jest o wiele lepiej. 

Kliknij i zobacz Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn.

Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn

Bezpośredni link do przewodnika mogą Państwo odnaleźć również na naszej stronie głównej:

e-Bodzentyn Przewodnik Turystyczny

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Powiat Kielecki, Miasto i Gmina Bodzentyn, Promocja Miasta i Gminy Bodzentyn, Przewodnik Turystyczny Miasta i Gminy Bodzentyn