Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bodzentynie ponownie czynna od 19.04.21 r.

Filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bodzentynie ponownie czynna od 19.04.21 r.

Z najnowszych informacji wynika, że filia Wydziału Komunikacji w Bodzentynie zostanie ponownie otwarta 19, a nie jak wcześniej informowało Starostwo Powiatowe w Kielcach - 24 kwietnia. Pamiętajcie, że jeśli planujecie zarejestrować swój pojazd w Bodzentynie, należy wcześniej umówić się na wizytę za pośrednictwem strony: https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/, ponieważ filia działa tylko wyłącznie w oparciu o rejestrację internetową.

Wizytę można umówić na 5 dni do przodu, a jedna osoba może zarejestrować tylko jeden samochód. Wygenerowane potwierdzenie wizyty należy wziąć ze sobą, w formie wydruku, bądź

w wersji elektronicznej, np. na urządzeniu mobilnym.
W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/. Rejestrując pojazd telefonicznie bądź przez Internet, musimy podać niezbędne do rejestracji informacje: imię i nazwisko, sześć pierwszych cyfr numeru PESEL, numer telefonu, numery tablic rejestracyjnych i cztery ostatnie znaki VIN (to 17-cyfrowy numer VIN, który znajduje się na każdym samochodzie oraz w dowodzie rejestracyjnym).

Rejestracja pojazdów, Filia Wydziału Transportu i Komunikacji w Bodzentynie