Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Wypożyczalnia rowerów Świętej Katarzynie

Wypożyczalnia rowerów w Świętej Katarzynie

Wypożyczalnia rowerów w Świętej Katarzynie

14 lipiec 2021

Z roku na rok na terenie naszej gminy powstają nowe ścieżki rowerowe, którymi można bezpiecznie poruszać się pomiędzy najciekawszymi atrakcjami turystycznymi oraz dotrzeć w ciekawe miejsca. Wielu turystów odwiedzających nasz region ma trudności z wynajęciem sprzętu rowerowego, na którym mogliby aktywnie spędzać wolny czas i odkrywać Góry Świętokrzyskie. W ostatnich miesiącach sytuacja ta uległa delikatnej poprawie i na terenie naszej gminy zaczynają powstawać wypożyczalnie rowerów. Jedną z takich firm jest Wypożyczalnia rowerów EKO-LOGICZNA w Świętej Katarzynie, która dysponuje sporym asortymentem rowerów tradycyjnych jak i elektrycznych dla dzieci i dorosłych.

Firma Wypożyczalnia rowerów EKO-LOGICZNA znajduje się przy ulicy Żeromskiego 3 w Świętej Katarzynie. Do dyspozycji klientów posiada rowery tradycyjne, rowery dla dzieci, rowery elektryczne haibike oraz akcesoria takie jak przyczepka, fotelik rowerowy czy kask. Za sprzęt można zapłacić jedynie kartą, a wypożyczający musi posiadać przy sobie dwa ważne dokumenty potwierdzające tożsamość. 

Jesteśmy przekonani, że tego typu działalność znacząco wpływa na atrakcyjność naszego regionu dla turystów, którzy odwiedzając nasz region całymi rodzinami nie zawsze mają możliwość przywiezienia swoich jednośladów lub wynajęcia ich od właścicieli noclegów. Teraz mogą wcześniej zarezerwować i zaplanować wakacyjne wycieczki po Górach Świętokrzyskich. 

Adres mailowy oraz nr. kontaktowy do wypożyczalni:   +48 783-180-380  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Adres strony www: http://www.eko-logiczna.pl/

Cennik wynajmu rowerów w wypożyczalni EKO-LOGICZNA: 

Rower elektryczny typu Hardtail:

- 4 godz. - 140 PLN
- dzień - 170 PLN

Rower elektryczny typu Full:

- 4 godz. - 180 PLN
- dzień - 220 PLN

Rower tradycyjny:
- cały dzień - 50 PLN

Rower dziecięcy:

- cały dzień - 40 PLN

Przyczepka:

- dzień - 50 PLN

Fotelik rowerowy:

- dzień - 20 PLN

Kask rowerowy:

- dzień - 10 PLN