Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Rekordowa sesja Rady Miejskiej w Bodzentynie. Radni obradowali blisko 6 i pół godziny

Rekordowa sesja Rady Miejskiej w Bodzentynie. Radni obradowali blisko 6 i pół godziny - wideo

Rekordowa sesja Rady Miejskiej w Bodzentynie. Radni obradowali blisko 6 i pół godziny - wideo

30 listopad 2021

Poniedziałkowa sesja Rady Miejskiej w Bodzentynie przejdzie do historii jako najdłuższe posiedzenie Radnych w bieżącej kadencji. Sesja rozpoczęła się o godzinie 8:30 i trwała przez blisko 6 i pół godziny dokładnie do godziny 14:59. W sesji uczestniczyło 13 Radnych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn, Burmistrz Dariusz Skiba, Zastępca Burmistrza Andrzej Jarosiński oraz mieszkańcy naszej gminy. 

Podczas poniedziałkowego spotkania Radni głosowali m.in. nad podjęciem uchwał w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021 – 2047, zmian w budżecie gminy na 2021 r., wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalania wysokości stawek podatku od nieruchomości, ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczych straży pożarniczych z terenu gminy Bodzentyn za udział w działaniu ratowniczym i w szkoleniu pożarniczym organizowanym przez Państwową Straż Pożarną lub Gminę, ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych Rady Miejskiej w Bodzentynie oraz wielu innych mających realny wpływ na naszą gminę i miasto. 

Zapis z głosowań i dyskusji znajdą państwo w materiale znajdującym się pod tekstem.