Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Turniej Charytatywny we Wzdole Rządowym

Pomagamy Pawłowi! Zapraszamy na Turniej Charytatywny do Wzdołu Rządowego

Pomagamy Pawłowi i jego rodzinie stanąć na nogi! Turniej Charytatywny - pod takim tytułem 20 marca 2022 roku o godzinie 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Oddziału Armii Krajowej "Wybranieccy" we Wzdole Rządowym odbędzie się turniej w piłkę nożną. Celem akcji jest zebranie środków dla 21 letniego Pawła Miśty i jego babci. Oboje żyją w trudnych warunkach i potrzebna jest im pomoc finansowa, która zapewni lepsze życie. Udział w turnieju może wziąć każdy, kto wpłaci wpisowe w wysokości 300 zł. Całość dochodu zostanie przekazana dla Pawła i jego babci. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie.

 

Więcej o tym co przeżyli i w jakiej obecnie znajdują się sytuacji przeczytacie na stronie zbiórki w linku: https://zrzutka.pl/bcv5j3. Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/492008029203545. Zachęcamy do udziału, wspólnej zabawy i wspieraniu młodego chłopaka, który zasługuje na lepsze życie! 

Zapisy oraz informacje pod numerami:
698 899 351
503 890 437
Lub przez Facebook:

Miasto i Gmina Bodzentyn, Wzdół Rządowy, Pomoc dla potrzebujących, Zespół Szkół im. Oddziału Armii Krajowej "Wybranieccy" we Wzdole Rządowym, Turniej piłkarski