Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

I Puchar Gór Świętokrzyskich – Festiwal Biegowy

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w I Pucharze Gór Świętokrzyskich – Festiwalu Biegowym, który odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku na terenie Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno. W skład Festiwalu biegowego wchodzą trzy biegi. Na każdy bieg można zapisać się osobno i wziąć udziału w dowolnym . Niemniej jednak zachęcamy do uczestnictwa w Grand Prix. Nagrodą główną w kategorii open  kobiet i mężczyzn jest kwota w wysokości 5 tysięcy złotych ufundowana przez właścicieli Sabatu Krajno.

Biorąc udział w Festiwalu Biegowym  można otrzymać kwotę 500zł bez względu na zajęte miejsce . Wystarczy ukończyć jeden z biegów głównych oraz odpowiedzieć na jedno pytanie związane z imprezą.

Dodatkowo w  dniu 13 czerwca w ramach imprezy odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży.

Długość tras dla poszczególnych kategorii wiekowych:

a) uczniowie przedszkoli – 200 metrów (1 pętla)
b) uczniowie klas I-III szkół podstawowych – 400 metrów (2 pętle)
c) uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych – 500 metrów (podbieg na terenie stoku narciarskiego)
d) uczniowie gimnazjów – 800 metrów (podbieg na terenie stoku narciarskiego). Koordynatorem biegu dla dzieci i młodzieży jest p. Magdalena Tusień-Kuzka do której należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na stronach: www.kieleckadycha.pl, www.wokollysejgory.pl, www.sabatkrajno.pl;