Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Konkurs fotograficzny "Moja Gmina w Obiektywie"

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn. Konkurs pod tytułem "Moja Gmina w Obiektywie" ma na celu ukazanie naszej gminy Waszym okiem. Zachęcamy abyście pokazali jak postrzegacie popularne miejsca naszej gminy oraz zakątki, o których nie wiele osób wie a może nawet nigdy nie widziało. Każdy z uczestników może zgłosić na konkurs od 3 do 5 zdjęć wyłącznie w wersji elektronicznej. Prace można przesyłać do 31 października 2016 roku włącznie, a wyniki zostaną ogłoszone w połowie listopada. Laureaci otrzymają następujące nagrody: I miejsce – Tablet, II miejsce – Cyfrowa ramka, III miejsce – Smartwatch. Więcej informacji poniżej. 

Regulamin konkursu - pobierz

Karta zgłoszeń - pobierz