Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

SZOP już w Bodzentynie

Od kilku dni w Mieście i Gminie Bodzentyn do dyspozycji mieszkańców został oddany system SZOP czyli System Zgłaszania Obywatelskich Potrzeb. Dzięki temu systemowi każdy mieszkaniec gminy może zdalnie z domu przy użyciu komputera lub smartfona zgłosić np. usterkę lampy stojącej przy drodze, dziurę w jezdni, niebezpieczeństwo oraz wiele innych informacji związanych z zagrożeniami i potrzebami w naszej gminie. Aby to zrobić należy kliknąć w ten link https://www.e-potrzeby.pl/Bodzentyn/map i w kilku prostych krokach stworzyć zgłoszenie. 

 

Każde zgłoszone zagrożenie lub potrzeba zostanie przekazana do odpowiedniego referatu gminy i zostanie naprawiony jak najszybciej jest to możliwe. Każda osoba, która stworzy zgłoszenie będzie mogła sprawdzać na jakim etapie obecnie jest realizowana oraz zobaczyć jakie działania zostały już zakończone.

System dostępny jest pod linkiem https://www.e-potrzeby.pl/Bodzentyn/map oraz na naszej stronie głównej z prawej strony klikając w kafelek o nazwie "SZOP". 

 schemat szop

Inf. własna / wideo: http://www.tvswietokrzyska.pl/powiat-kielecki/bodzentyn/item/24223-system-zglaszania-obywatelskich-potrzeb.html