Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Bezpłatny pomiar ciała i konsultacje z trenerami odżywiania

Czy odczuwasz zmęczenie w ciągu dnia? Często boli Cię głowa? Chcesz schudnąć? A może jesteś sportowcem i chcesz poprawić swoje wyniki? Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie (Liceum)  zapraszamy na bezpłatny wyjątkowy pomiar 10 parametrów składu ciała połączony z konsultacją. Dowiedz się jak nawodniony jest Twój organizm, gdzie odkłada się tkanka tłuszczowa i przekonaj się na ile lat czuje się Twój organizm! A przede wszystkim – sprawdź jak 10 parametrów wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. 

Osobom, które pragną zmian pomożemy:

  • zdrowo schudnąć,
  • oczyścić organizm,
  • poprawić wyniki sportowe,
  • zwiększyć masę mięśniową,
  • odczuć więcej energii.

Badanie odbędzie się 21 października 2017 r. od godz. 15:00  w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie przy ul. Suchedniowskiej 6. Prosimy o punktualność.

WAŻNE! Pomiar oraz konsultacja są BEZPŁATNE i przysługują osobom, które ukończyły 18 lat.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszenia.

Zgłoszenia proszę słać pod adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub profil na Facebooku: Trener Michał Sikora

Dodatkowo każdy z uczestników może skorzystać z wykładu ,,Zdrowy organizm to szczęście na lata’’, który odbędzie się zaraz po badaniu składu ciała.

Dla każdego uczestnika będzie przygotowany zdrowy poczęstunek w postaci produktów odżywczych.

Zapraszamy,

Justyna i Michał Sikora

Trenerzy odżywiania