Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

„BLISKO” - aplikacja mobilna dla mieszkańców Gminy Bodzentyn

Aplikacja „BLISKO” to nic innego jak mobilny system powiadomień dla mieszkańców Miasta i Gminy Bodzentyn. Dzięki niemu każdy mieszkaniec posiadający smartphone z systemem Android, iOS lub Windows Phone może ściągnąć aplikacje i dostawiać powiadomienia o ostrzeżeniach dotyczących pogody, braku prądu czy wody, wydarzeniach, najważniejszych informacjach oraz o pogodzie czy jakości powietrza w okolicy. Bezpłatna apliakcja dla mieszkańców naszej gminy została uruchomiona 28 lutego 2018 r.  

 

Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Aby ją zainstalować użytkownik musi zalogować się do swojego sklepu z aplikacjami. W przypadku systemu Android będzie to Google Play - bezpośredni link do aplikacji - https://play.google.com/store/apps/details?id=sisms.groups_only&hl=pl. 

Rozpoczęcie korzystania z aplikacji jest bardzo proste. Po zainstalowaniu należy  dodać nadawcę, od którego chcemy dostawać powiadomienia, wybrać stację pomiarową, z której pojawi się odczyt jakości powietrza – i już możemy cieszyć się z łatwego dostępu do najważniejszych wydarzeń i informacji z terenu MiG Bodzentyn.

Poniżej znajduje się film instruktażowy:

Przypominamy, że już od dłuższego czasu niemal identyczny system działa u nas na portalu. W naszym przypadku nie potrzebują Państwo żadnych aplikacji, a powiadomienia otrzymujecie zarówno w telefonie jak i w przeglądarce komputerowej. Aby z niego skorzystać należy kliknąć zielony dzwoneczek w lewym dolnym rogu przeglądarki i już można cieszyć się powiadomieniami z najnowszymi informacjami, ostrzeżeniami i ciekawostkami z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn. Poniżej instrukcja włączenia. Więcej o systemie w artykule Nowy system powiadomień o nowej treści na e-Bodzentyn.pl

Kliknij zdjęcie aby powiększyć: