Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Bieg Charytatywny „Biegniemy dla Mikołaja!” już 15 kwietnia

Stowarzyszenie "Łączymy serca, spełniamy marzenia" zwraca się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/dotacji Biegu Charytatywnego „Biegniemy dla Mikołaja!”, który odbędzie się 15 kwietnia 2018 r. w miejscowości Wzdół Rządowy. Organizatorom bardzo zależy, by Bieg był wyjątkowym wydarzeniem, a na ich zaproszenie odpowiedziało jak najwięcej osób chcących wziąć w nim udział. Dochód z Biegu w całości zostanie przekazany na leczenie 6-letniego Mikołaja, u którego stwierdzono nieoperacyjny rozlany guz pnia mózgu. Koszty leczenia są bardzo wysokie, więc każda nawet niewielka kwota będzie miała znaczenie i przyczyni się do ratowania zdrowia Mikołaja.

 

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych lub gadżetów mogących służyć jako nagrody. O przedsięwzięciu będzie można przeczytać w prasie, mediach społecznościowych jak również usłyszeć w radiu. W jego realizację stowarzyszenie "Łączymy serca, spełniamy marzenia"  wkłada własne siły i środki. Gorąco liczymy również na Państwa wsparcie, wierząc, że dla Was będzie to promocja i reklama.

Kliknij i zobacz relację z Turnieju Charytatywnego we Wzdole Rządowym.

W zamian organizatorzy mogą zaoferować:
- dyplom z podziękowaniem
- wpis na naszą stronę internetową (nazwisko/logo) w zakładce Przyjaciele/Sponsorzy
- możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w trakcie biegu
- informację w mediach lokalnych

Dotację przeznaczą na:
- zakup nagród, pucharów
- zakup identyfikatorów 
- druk plakatów promujących wydarzenie
- druk dyplomów 


Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy. Link do profilu stowarzyszenia na FB:  Stowarzyszenie "Łączymy serca, spełniamy marzenia"

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie „Łączymy serca, spełniamy marzenia” Wzdół - Parcele 27, 26-010 Bodzentyn
Numer rachunku bankowego: 
Bank Spółdzielczy w Suchedniowie nr 66 8520 0007 2001 0002 6563 0001
Z dopiskiem: DAROWIZNA
Kontakt: Michał Mędak: tel. 511 492 540, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.