Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Podsumowanie koncertu charytatywnego dla Piotrka

Wielkie serce okazali ludzie, którzy 3 dnia maja przybyli na plac przy Szkole Podstawowej w Leśnej aby wspólnie uczestniczyć w koncercie charytatywnym i tym samym pomóc Piotrowi w życiu i powrocie do zdrowia. Podczas koncertu na scenie zaprezentowało się wielu przyjezdnych oraz miejscowych artystów. Pomiędzy występami odbywały się licytacje przedmiotów przekazanych przez prywatne osoby, organizacje i kluby sportowe takie jak Korona Handball Kielce oraz PGE VIVE Kielce, które na licytację podarowały koszulkę oraz piłkę z podpisami swoich zawodników i zawodniczek.

W trakcie kilkugodzinnego koncertu na placu przy SP w Leśnej zgromadziło się kilkadziesiąt osób, które wspólnie bawiły się przy muzyce i cieszyły z uczestnictwa w tym wyjątkowym koncercie. Chwilę po zakończeniu wydarzenia specjalna komisja zliczyła zebrane pieniądze, które następnie zostały przekazane na konto fundacji, pod której opieką znajduje się Piotrek Mikulka. 

To niesamowite jak wiele dobra jest w ludziach, którzy pragną pomagać innym. Podczas koncertu udało się zebrać w sumie 8013,69 złotych, za które dziękujemy wszystkim obecnym podczas koncertu oraz osobom, które przyczyniły się do jego organizacji i przebiegu, osobom i organizacjom, które przekazały rzeczy na aukcję oraz w szczególności ludziom biorącym udział w licytacjach i tym którzy dołożyli choć jedną złotówkę do tej sumy. 

Szczególne podziękowania należą się pani Beacie Kózce dyrektorce Szkoły Podstawowej w Leśnej oraz pracownikom szkoły, pracownikom Miejsko - Gminnego Centrum Kultury, radnej Katarzynie Sikorze, pani sołtys Beacie Babiarz, pani Lidii Łakomiec za wykonanie makijaży oraz wszystkim osobom, które przygotowały pyszne posiłki.