Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

I Ty absolwencie możesz stać się częścią Szkoły Średniej w Bodzentynie

Z okazji obchodów 100-lecia istnienia Szkół Średnich w Bodzentynie powstała inicjatywa odsłonięcia pamiątkowej ściany, na której może się znaleźć Twoje nazwisko. Tablica zostanie umieszczona przy wejściu głównym obok sylwetki Patrona Szkoły - Józefa Szermentowskiego, a jej uroczyste odsłonięcie nastąpi w części oficjalnej zjazdu w dniu 22.09.2018 r.

Każdy absolwent szkoły, który do dnia 15.08.2018 r. wpłaci na konto Fundacji Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT kwotę 100,00zł ( sto złotych) i w treści przelewu wpisze "darowizna od .............. ( w miejsce kropek prosimy wpisać imię i nazwisko (nazwisko rodowe) oraz rok ukończenia szkoły ) otrzyma pamiątkową tabliczkę z imiennym grawertonem, na którym znajdzie się imię i nazwisko (nazwisko rodowe) oraz rok ukończenia szkoły. Pragniemy podkreślić, iż jest to inicjatywa dobrowolna, z której pozyskane pieniądze pozwolą na zakup pamiątkowej tablicy oraz utworzenie funduszu stypendialnego dla obecnych uczniów szkoły.

Wiceprezesem Fundacji jest obecny dyrektor szkoły - Pani Magdalena Tusień-Kuzka. Szczegółowe informacje o fundacji znajdą Państwo na stronie www.prolandsport.pl, gdzie w zakładce kontakt podany jest nr konta bankowego: Idea Bank 32 1950 0001 2006 0052 1791 0002, na który należy wpłacać pieniądze związane z zakupem pamiątkowych cegiełek.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (41) 3115 033 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Gorąco zachęcamy to zaangażowania się w inicjatywę, która na zawsze wpiszę się w historię szkoły i Bodzentyna.