Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Mieszkanka gminy Bodzentyn kandydatką na Miss

Mieszkanka Podgórza,18 - letnia Aleksandra Białek bierze udział w konkursie Miss Azulena Województwa Świętokrzyskiego 2018. Ola jest uczennica kieleckiej szkoły średniej im. Mikołaja Kopernika i kształci się na kierunku Technika Organizacji Reklamy. Jest kilka sposobów aby pomóc kandydatce z naszej gminy w wygraniu tego konkursu. Poniżej więcej szczegółów dotyczących głosowania. 

Aleksandra: - Ulubionym moim hobby jest projektowanie i komponowanie czegoś ze sobą oraz organizacja różnych wycieczek lub spotkań. Lubię spędzać czas bardzo aktywnie. Jestem członkinią w Młodzieżowej Radzie Gminy oraz w zespole folklorystycznym. 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z konkursami piękności?

Aleksandra: - Hmm... Trudne, a zarazem ciekawe pytanie. Z opowiadań mamy i bliskich już od dziecka lubiłam się „stroić”  i przebierać kilka razy dziennie. Bawiłam się w pokazy mody. A z biegiem czasu przynosiłam większe rzeczy mamie, która musiała  przerobić to dla mnie w coś fajnego. Dziś już sama wymyślam dla siebie projekt strojów, które mama realizuje szyjąc. Pierwszym moim występem przed  publicznością były wybory Miss Wilkowa 2017, gdzie zdobyłam tam tytuł II Vice Miss Wilkowa oraz Miss Publiczności Wilkowa. I tak zaczęło się..... Od tamtej pory zaczęłam częściej chodzić na sesje zdjęciowe, aż w końcu trafiłam na casting do Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2018. Od lutego tego roku w każdą niedzielę są obowiązkowe próby, a w między czasie liczne sesje zdjęciowe oraz pokazy Off Fashion.

Skąd pomysł, aby wziąć udział w Miss Azulena Województwa Świętokrzyskiego 2018?

Dzięki dostaniu się do finału Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2018, który otwiera wiele możliwości dla wszystkich finalistek i finalistów, mogę brać udział w konkursach właśnie takich jak Miss Azuleny.

 W jaki sposób można głosować i do kiedy?