Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Rajd Rowerowy - Wykus 2018. Trwają zapisy

Dziś 7 czerwca ruszyły zapisy na pierwszy Rajd Rowerowy Wykus 2018, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca. Rajd organizowany jest jako dodatkowy punkt programu trzydniowych uroczystości upamiętniających żołnierzy Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej PONURY - NURT. Zapisy na rajd potrwają do 12 czerwca 2018 roku.

Organizatorzy na rajd przygotowali dla uczestników dwie trasy na Wykus dla młodszych i starszych osób. Starsi będą mieli do pokonania blisko 29 kilometrów a młodsi ponad 12. 

Współorganizatorem rajdu są: Gmina Bodzentyn, Stowarzyszenie Przyjaciół Świętej Katarzyny i Doliny Wilkowskiej "Łysica-Sabat" oraz Stowarzyszenie Siekierno Nasza Ojczyzna.

Szczegółowe informacje na temat rajdu:

1. Link pod jakim można się zapisać: www.wykus.pl/rajd

2. Regulamin rajdu: http://www.wykus.pl/rajd/regulamin-rajdu-wykus-2018/

3. Trasa: http://www.wykus.pl/rajd/trasa-rajdu-wykus-2018/

4. Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w rajdzie muszą ZAREJESTROWAĆ SIĘ się przez stronę. Po dokonaniu rejestracji otrzymają maila z kartą uczestnika, którą należy oddać na starcie.

5. Osoby mające problem z rejestracją online mogą zarejestrować się w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie – pokój 8, tel. 41 311 50 10 wew. 36, codziennie w godzinach pracy urzędu.

6. Podczas Rajdu przewidziane są: Puchar dla najstarszego i najmłodszego uczestnika Rajdu oraz 3 wyróżnienia dla najlepiej ubranych uczestników w barwy narodowe.

Trasa dla dorosłych: Bodzentyn - Wykus. Zbiórka Rynek Górny w Bodzentynie. Godzina 10:00

Bodzentyn Wykus

Trasa dla dzieci: Bodzentyn - Wykus. Zbiórka Rynek Górny w Bodzentynie. Godzina 10:30

Bodzentyn dzieci

 

Rajd rowerowy Wykus 2018