Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Szlachetna Paczka w Gminie Bodzentyn - Wszyscy mogą pomóc!

Szlachetna Paczka w Gminie Bodzentyn - Wszyscy mogą pomóc!

Szlachetna Paczka to fantastyczna inicjatywa, dzięki której co roku wiele potrzebujących rodzin może spędzić święta Bożego Narodzenia tak jak tego pragną. W całym kraju są setki, jak nie tysiące rodzin, które żyją bardzo skromnie i potrzebują pomocy innych. Również w naszej gminie są rodziny potrzebujące wsparcia w tym trudnym czasie. Każdy wie, że warto się dzielić dobrem i warto pomagać. Jeśli jeszcze możemy pomóc tym, których prawdopodobnie mijamy codziennie na ulicach, to pomaganie ma wtedy podwójną wartość. Pomagajmy i pamiętajmy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą.  

 

Dzięki współpracy wspaniałych WOLONTARIUSZY z Miejsko Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Urzędem Miasta i Gminy Bodzentyn, wolontariusze szlachetnej paczki mogą przeprowadzić wywiady u rodzin potrzebujących pomocy. 14 listopada została otwarta baza osób potrzebujących, nadal wiele rodzin czeka na swojego darczyńcę.
Zachęcamy do zapoznania się z opisem problemów z jakimi zmagają się rodziny. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na rodziny z trudną sytuacją z terenu naszej gminy. Nie bądźmy obojętni na krzywdę bliźniemu, wybierz rodzinę i podaruj jej pomoc.
 Linki do listów potrzebujących rodzin w gminie Bodzentyn: