Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
 Budżet Obywatelski Miasta Bodzentyn 2023 - Projekt nr 1 Kino Plenerowe

Budżet Obywatelski Miasta Bodzentyn 2023 - Autorzy Projektu nr 1 proszą o wasze głosy

Drodzy mieszkańcy Miasta Bodzentyn, już 22 stycznia 2023 r. w naszej miejscowości odbędzie się głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego!. Chcemy Państwu zaproponować projekt, z którego skorzystają wszyscy.  Nie tylko mieszkańcy miasta, ale również mieszkańcy całej gminy oraz turyści odwiedzający naszą piękną gminę. Projekt pod nazwą „Kino plenerowe oraz strefa zabawy dla przedszkolaków”, jest pomysłem składającym się z dwóch części o czym więcej przeczytanie poniżej.


Pierwsza część to zakup elementów wielofunkcyjnego kina plenerowego wraz ze specjalnymi leżakami dla widzów, które będzie można rozstawić w wielu miejscach na terenie miasta takich jak Rynek Górny czy plac przy Ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich. Dzięki realizacji tej części projektu w Bodzentynie powstanie miejsce, gdzie nasza społeczność będzie mogła się integrować i spędzać wolny czas dyskutując i oglądając filmy, które zostaną wybrane na drodze głosowania. Dzięki zakupionemu sprzętowi będziemy mogli organizować również strefy kibica i relacje z najważniejszych wydarzeń. Ponadto wierzymy, że kino plenerowe przyczyni się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości poprzez umożliwienie sprzedaży popcornu, kiełbasek z grilla itp. w trakcie seansów i spotkań.

Drugą częścią projektu jest zakup przenośnych zabawek dla uczniów z Zespołu – Szkolno Przedszkolnego w Bodzentynie, które posłużą dzieciom uczącym się w naszej szkole, do zabawy i nauki na świeżym powietrzu przez długie lata. Dzięki mobilnemu charakterowi zabawek, będzie można na czas zimy przenieść je do wnętrza i używać niemal przez cały rok. Nowe zabawki znacząco podwyższą bezpieczeństwo i komfort zabawy dzieci na świeżym powietrzu i przyczynią się do ich rozwoju fizycznego i zawierania nowych znajomości poprzez wspólną zabawę.

Już dziś prosimy o Wasze głosy i udostępnienie naszego plakatu i artykułu. Dziękujemy! 

👍Na jaki projekt głosujemy?🙏 🗳️ - Projekt nr 1!🥳😄
📌Gdzie głosujemy? ➡️ Sala Gimnastyczna Zespołu - Szkolno Przedszkolnego w Bodzentynie. ul. Rynek Górny 11.
🗳️Kiedy głosujemy? ➡️ 22.01.2023 r.
🕒W jakich godzinach?➡️ 09:00 - 18:00
🤔Kto może głosować? ➡️👩‍🦰 Pełnoletni mieszkańcy Bodzentyna. Podczas oddawania głosu konieczne jest posiadanie dowodu osobistego🧑‍🦰

Budżet Obywatelski Bodzentyna 2023 projekt nr 1 Kino Plenerowe

 

Obraz autorstwa Freepik

Budżet Obywatelski, Budżet Obywatelski Miasta Bodzentyn, BO 2023