Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Festyn Rodzinny w Psarach

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Psarach! - zmiana terminu na 20.08.2023 r.

Wakacje to czas odpoczynku i radości, a także czas na beztroską zabawę. 20 sierpnia 2023 roku o godzinie 16:00, na placu sołeckim przy altanie w Psarach Kątach, zaplanowany jest wyjątkowy Festyn Rodzinny. Wydarzenie to będzie obfitować w liczne atrakcje, występy i konkursy. Szczególnym momentem będzie poświęcenie nowego wozu strażackiego OSP Psary - Stara Wieś, który niedawno trafił na wyposażenie lokalnych druhów.

 

Na Festynie Rodzinnym będziecie mieli okazję podziwiać występ KGW Psarzaneczki, pokaz OSP Psary - Stara Wieś, występ Zespołu Today oraz występ Kapeli Stanisława Tatarka. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję skosztować wyśmienitych regionalnych potraw, które zostaną przygotowane przez KGW Psarzaneczki.

Na zakończenie tego wydarzenia zaplanowany jest również wieczór wspomnień, który dodatkowo umili ten wyjątkowy dzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym pełnym radości i wspólnego świętowania Festynie Rodzinnym w Psarach Kątach. Będzie to niewątpliwie niezapomniana okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi!

 

Festyn w Psarach gmina Bodzentyn

Miasto i Gmina Bodzentyn, Psary Stara Wieś, Psary Kąty, OSP Psary - Stara Wieś