Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie

Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie triumfuje jako Szkoła Roku w powiecie kieleckim

Wspaniałe wieści docierają ze Świętej Katarzyny, gdzie lokalna Szkoła Podstawowa im. Poetów Doliny Wilkowskiej odniosła ogromny sukces, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Roku w powiecie kieleckim. Placówka we wrześniu 2023 roku została zgłoszona do nagrody Szkoła Roku w „Wielkim Plebiscycie Edukacyjnym 2023” przez uczniów i ich rodziców. Głosowanie zostało zorganizowane przez „Echo Dnia”. Głosowanie trwało do 23 listopada. 2023 roku. 

 

W dniu 8 lutego 2024 roku, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono zwycięzców w różnych kategoriach. Szkołę Podstawową w Świętej Katarzynie godnie reprezentowała pani dyrektor Beata Stępień, która dumnie odebrała pamiątkowy dyplom, symbolizujący osiągnięcie pierwszego miejsca.

Radość i duma wśród społeczności szkolnej są ogromne. Zwycięstwo to rezultat wspólnych wysiłków uczniów, nauczycieli, dyrekcji oraz wsparcia rodziców, którzy nie tylko oddali swoje głosy, ale także aktywnie angażowali się w życie szkoły.

Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie nie tylko kształtuje umysły i charaktery młodych ludzi, ale również staje się wzorem doskonałości edukacyjnej w regionie. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i wspierają rozwój placówki. To dzięki nim szkoła może kontynuować swoją misję zapewniania wysokiej jakości edukacji i rozwijania potencjału każdego ucznia.

 

dyrektor Beata Stępień Szkoła w Świętej Katarzynie

Święta Katarzyna, Miasto i Gmina Bodzentyn, Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie