Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Zapraszamy na Noc Sów 2024 w Świętokrzyskim Parku Narodowym

Zapraszamy na Noc Sów 2024 w Świętokrzyskim Parku Narodowym

Świętokrzyski Park Naropdowy zapraszamy na kolejną edycję Nocy Sów. Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2024 r. o godzinie 17:00. Spotkanie rozpocznie się od prelekcji na temat sów. Następnie uczestnicy ruszą w teren, aby posłuchać sowich pohukiwań w naturalnym środowisku.

  

Po powrocie czekać będzie na gości ognisko.  Obowiązują zapisy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy zgłosić się do 20 marca 2024 r. wypełniając formularz zgłoszeniowy. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.   Formularz internetowy oraz szczegóły wydarzenia znajdują się tutaj Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które zostało sfinansowane przez Fundację PGE. To niepowtarzalna okazja do poznania tajemniczego świata sów i spędzenia wieczoru w otoczeniu przyrody!

Uwaga zapisy zakończone, limit miejsc wyczerpany

Obowiązują zapisy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy zgłosić się do 20 marca 2024 r. wypełniając formularz zgłoszeniowy. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz internetowy oraz szczegóły wydarzenia znajdują się tutaj https://www.swietokrzyskipn.org.pl/aktualnosci/noc-sow-w-swietokrzyskim-parku-narodowym-3/

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które zostało sfinansowane przez Fundację PGE. To niepowtarzalna okazja do poznania tajemniczego świata sów i spędzenia wieczoru w otoczeniu przyrody!

Noc Sów Bodzentyn ŚPN

 

Bodzentyn, Świętokrzyski Park Narodowy, Noc Sów, ŚPN