Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Sportowe emocje wracają na ulicę Wolności 4: Łysica Bodzentyn - SKS WISŁA Sandomierz

Sportowe emocje wracają na ulicę Wolności 4: Łysica Bodzentyn - SKS WISŁA Sandomierz

W najbliższą sobotę, 30 marca, na stadionie przy ulicy Wolności 4 w Bodzentynie odbędzie się kolejny mecz Łysicy Bodzentyn. W 21. kolejce RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej nasz zespół, stanie do pojedynku z ekipą SKS WISŁA Sandomierz. Rozgrywki zaplanowane są na najbliższą sobotę 30 marca na godzinę 15:00. 

 

Łysica Bodzentyn w ostatnich trzech meczach nie zaznała goryczy porażki, co z pewnością dodaje jej skrzydeł. Drużyna prezentuje solidną formę, a kibice liczą na to, że dobra passa będzie kontynuowana także na własnym boisku. To będzie spotkanie, które może zadecydować o kolejnych losach zespołów w tabeli ligowej.

Obie drużyny mają za sobą już wiele emocjonujących pojedynków, jednakże każde nowe spotkanie niesie ze sobą nieprzewidywalność i szansę na triumf dla obu stron. Atmosfera na stadionie będzie na pewno gorąca, a doping kibiców obu drużyn z pewnością dodatkowo nakręci zawodników do walki o zwycięstwo.

Dla mieszkańców Bodzentyna i okolic oraz dla sympatyków futbolu to doskonała okazja, by wspólnie dopingować swoją drużynę i poczuć ducha sportu na własnej skórze. Niech więc ta sobota będzie dniem pełnym sportowych emocji i wspólnych radości z każdym golem zdobytym przez Łysicę Bodzentyn.

Łysica Bodzentyn, Piłka Nożna, Sport, IV Liga Świętokrzyska