Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn

Darmowe wejściówki na mecz 29. kolejki PlusLigi

Klub Dafi Społem Kielce oraz Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na mecz 29. kolejki PlusLigi pomiędzy Dafi Społem Kielce a drużyną Aluron Virtu Warta Zawiercie. Spotkanie zostanie rozegrane 9 kwietnia o godzinie 18:00 w Hali Legionów w Kielcach. Aby zdobyć bezpłatne wejściówki na ten mecz należy wysłać swoje imię i nazwisko na dres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do poniedziałku godz. 14:30. Serdecznie zapraszamy. Lista wszystkich zgłoszonych osób zostanie przekazana przekazana w dniu meczu do ochrony. Wejście na mecz jest bezpłatne i odbywa się WYŁĄCZNIE wejściem bocznym (po prawej stronie od wejścia głównego – patrząc na Halę od strony Alei Legionów).

Będzie to ostatni pojedynek kielczan w hali Legionów w sezonie 2017/2018, dlatego warto pożegnać naszych siatkarzy i podziękować im za cały sezon ciężkiej pracy i niemałych wyrzeczeń. W ostatnich meczach, pomimo mocnych rywali i niewielkich szans na zwycięstwa walczyli do ostatniej piłki, pokazując, że potrafią grać w siatkówkę - udowodnili to chociażby w starciu z wicemistrzem Polski, PGE Skrą Bełchatów. Warto przyjść do hali po raz ostatni w tym sezonie, zapraszamy Państwa serdecznie.